drugs and alcohol

4. listopadu 2013 v 0:33 | michelle. |  writing
co jsou pro mě drogy?
pro mě jsou drogy má rodina, můj přítel, mojí přátelé, můj vzhled, moje já..avšak jsou drogy, které nesnáším a stejně jsem na nich závislá. peníze, cigarety, alkohol, internet, mobil, cizí pomoc,...
dá se tomu vůbec zabránit? v dnešní době, kdy ztráta telefonu je dramatičtější než ztráta panenství. v době, kdy má zapálenou cigaretu v puse 12-ti letý děcko, který neví, k čemu to je, ale dělá to, protože chce zapadnout do party. Zapadnout do party lidí, který vlastně ani nezajímá a jen ho budou k něčemu využívat. vadí mi to? vlastně ani tak moc ne. každej takovej byl. i vaše máma, která vám tvrdí, že by v životě nedělala takový píčoviny, který děláte vy. lži, kecy, to si strč do prdele, mami. jo, opíjim se, chlastam třeba 4x týdně a je mi to fuk. užívám si, jsem malej smrad, kterej tohle za pár let dělat nebude. přijde maturita, pak vysoká, práce a na takový kokotiny, co vyvádím teď nebude čas, nálada ani chtíč. proto ze svýho života musim vyždímat, co nejvíc to půjde.
drogy - mluvme o těch tvrdších, tráva je oproti tomuhle zlatej důl. mluvim o piku, heráku, krokodýlovi a dalším svintvu, který neznám a znát nechci. co to jako je? máš problémy, tak si šlehneš a pak seš vlastně závislej? píču leda tak. začne se ti líbit to, jak máš vše v piči a je ti super. jenže super na jak dlouho? pak si chceš dát znova, myslíš si, že na podruhý se nic nemůže stát a za měsíc v tom jedeš, jseš ve sračkách a potřebuješ to. už to neni o chuti, o chtíči ani o tom, že můžeš, tvý tělo teď musí a potřebuje MÍT tu mrdku, která tě zabije. jseš feťák, špína, co jí nikdo nechce. a skončíš jak? doufam, že chcípneš..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama