the happiest

26. května 2013 v 15:39 | michelle. |  writing
už to tak bude, zase se blýská na lepší časy, doufejme.


týden byl pro mě jedním z nejhorších, neviděla jsem ho od neděle až do pátku, když přijel, tak jsem se totálně zkouřila, ale maximálním způsobem, bylo mi nejvíc zle, jsem to hulila jak vysavač žejo :-D Tak jsme jeli tágem s Dariou k jejímu frajerovi, že tam bude i B. a nějaký kámoši. Ovšem můj žaludek se rozhodl protestovat a po cestě se zvednul a já musela panu taxikáři vysvětlovat, proč jsem se jako zeblila v jeho taxíku. Bylo to peklo, ale po pár půl hodinách dávání se do kupy jsem se na to vysrala a prostě šla. Burim byl v pohodě, ikdyž na mě byl nasranej, že musel čekat. Pak jsem radši v osm sedla na bus a jela domu, protože jsem byla nejvíc v hype stavu.
Přišla jsem domu a usnula jsem žejo :-DDD A to bych to nebyla já, abych se neprobudila druhej den v osm a nebyla s holkama na ničem domluvená. Když jsem zjistila, že sraz je v 11 a já ještě v půl 10 vypadala jak kdyby mě před chvílí vyflusla ždímačka, byla jsem celkem v hajzlu. Absolutně nic jsem nestihla, ale máma ani nepostřehla, že by mi mohlo bejt nějak blbě. Celej den jsem radši nic nežrala, až pak mě zlákal McDonald's. No, narvala jsem do sebe čtyři cheeseburgery, dvě velký coly a salát :-D :-D :-D nás cíl byl jasnej " VANSKY ". Tak se jelo, Hlavák, Václavák, Staromák, Palladium, Karlák. Samozřejmě, já v akci, protože ty dilinos ani nevědí, jak nastoupit do metra ( dělám si prdel, ale Prahu prostě neznaj. )
Joo, takže nakupovala jenom Makys, protože sebou měla pětku ( 5000,- ) , tak my ostatní jsme za ní běhaly jak zrovna stojící čůráci. Aspoň jsme byly v Topshopu, kde jsem myslela, že se udělam nad těma nádhernýma batohama. TADY. No a ta pička si koupila nejlepší košily v topshopu, žejo. Vansky si naštěstí koupila fialový a ne černý, takže moje srdce skákalo poslušně radostí dál. No a když jsem přijela, tak jsem myslela, že si dam sprchu, abych smyla ty cíga a pražskej odér a pojedu za nim. Jenže to by nebyl Burim, aby mi neřekl, že nestíhá a že mam přijet dýl. ( což znamenalo vyjet v deset ). Matka byla naštěstí chlastat někde na srazu a táta u svý mámy, takže se mě nevyptávaly, proč jdu tak pozdě, když mam spát u Makys. Když jsme k němu přijeli, začlo to bejt nejlepší. Celou dobu mě držel u sebe v náručí a ani na vteřinu mě nepustil. Šli jsme na brko, přišli a usínali, dívali jsme se na sebe, usmívali se a hladili se. No NEJLEPŠÍ !!! Řekl mi jak mě má rád a já se celej večer usmívala jak idiot, protože jsem nemyslela na nic jinýho.
Myslim, že žádná doba strávená s nim mi nebude dost dlouhá.
Large
Large
Large
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christina Massacre | Web | 29. května 2013 v 9:55 | Reagovat

ani si nepamatuju, kdy jsem naposled brko měla, pořádně se zhulila a bylo mi fajn) jo, bylo to čáry ve skejtu. Vožralá jak dobytek, zkouřená jak paprika, utancovaná jak kretén) pak jsem se zastavila a šla hned blejt. Nemohla jsem se zvednout ze země, cestu domů si vůbec nepamatuju :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

potřebuju do krámu, fakt že jo. Nějaký pěkný hadry, botičky, kabelky)) nyny ♥ hmm, taky bych potřebovala aspoň tak 10 litrů na hadry a boty. Vansky potřebuju jako sůl. Jedny se mi trhaj a druhý jsou fialový a to se mi k ničemu nehodí. Taky bych potřebovala ležet vedle toho svýho <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama