Květen 2013

the happiest

26. května 2013 v 15:39 | michelle. |  writing
už to tak bude, zase se blýská na lepší časy, doufejme.

adios

20. května 2013 v 19:04 | michelle. |  writing
jinej měsíc, jiný kamarádky, jinej přístup k životu, názorům, lidem, rozhodnutím, možná i jiná já.
Třeba jo, třeba ne.
Verr už neni dávno mezi lidma, který vídám každej den a píšu si s nima neustále. Vše se nějak změnilo po jedný velký hádce, která mě poučila. " Nikomu nesmíš věřit, jen sám sobě ". To bude asi tím, vždycky si moc lidi pustim k tělu a akorát nalítnu. Jo, hádka s ní má i své světlé stránky. Díky tomu jsem poznala, kdo jsou opravdoví kamarádi a kdo mě vždycky podrží. ( dík moje pětko.)
další kapitolou by byl asi Martin, ale to je pro mě už dávno uzavřený a jeho jméno nechci ani slyšet. Jsem šťastná, teď. Jako nikdy. Uvědomila jsem si, že vztah neni o tom, jak často si píšete, že se milujete, že chodíte všude spolu za ruce nebo že na fb si vše komentujete srdíčkama. Jojo, o další zkušenost jsem dál. Čím víc se bavím s klukama, tím víc zjišťuju jak moc mi to prospívá. Vídám se s B. Krátkou dobu sice, ale je to tak krásný až neskutečný. Pohádali jsme se jednou a je to přesně vztah jaký jsem chtěla. Nejsme na sebe upnutí, nemusíme se vídat každej den, ale zároveň jsme rádi za každou minutu, co se můžeme vidět. Nemusím se ho ptát, jestli mě chce vidět, prostě napíše, že přijede nebo že mám přijít tam a tam. Má o mě zájem, nemusím se ho o nic prosit, píše mi sám ať jdeme ven. Když má o víkendu čas, chce abych u něj spala. A je snad něco hezčího? Když vedle sebe usínáme, svíjíme se navzájem v objetí a on mi zašeptá " dobrou micinko ". Jo, jsem z něj na větvi, já vím.
Vlastně o tomhle jsem vůbec psát nechtěla, ale nějak se to zas zvrtlo. Chtěla jsem vám psát o svý změně.. Na chvilku jsem teda přestala cvičit, jelikož začalo být nádherně a to jsem každej den venku, ale řekněte mi, kdo by nebyl? Tak si užívám.. Nic neřeším, žádný hádky, pomluvy, prostě nic. Zjistim, že mě někdo pomlouvá, nemá rád, říká o mě sračky a ? a co? nic. buď si to jdu řešit sama, když je to od někoho známýho nebo to prostě neřešim. ( To jsem chytla od B., je strašně flegmatickej :-D ) Prostě mam všechny v piči, hraju bosa fotbal v minisukni a kašlu na to, že se na mě někdo dívá. Opíjím se s kamarádkama a neřeším, jestli z toho bude ostuda. Tak ať je. Jsem mladá, žiju jen jednou, proč bych se měla omezovat? ) bezdůvodně.
Na školu zas tak nekašlu, když musim, tak se prostě učim, nic jinýho mi nezbývá. Teď se snažím i sama, napravovat známky, nechávat se zkoušet, ale k učení mě máma prostě nedonutí. Každej den lítám venku. Ikdyž jsem dneska zatáhla no. Nechtělo se mi, protože mě bolelo břicho, navíc jsem měla bejt zkoušená z Chemie, Biologie a psát z INT, tak jsem to radši zatáhla no :-D
Další část změny? VZHLED. Možná to zní stupidně, jelikož ještě před rokem jsem byla blond, pojem "styl" mi nic neříkal a moje nejoblíbenější boty byly nike. Uplně se to překopalo. Přemýšlím o piercingu do uzdičky ( smiley ) a když ne tak aspoň ten pupík, kterej už si přeju hrozně dlouho. Přemýšlela jsem nad rovnátkama, nevím jestli by mi zrovna slušely, ale přála bych si mít krásný bílý a rovný zuby. Další věc, kterou plánuju je se tohle léto BRUTÁLNĚ opálit, jedu do Chorvatska , tak by to nemělo být tak hrozný. Až přijedu z Chorvatska, tak si udělám Ombré hair, blond nebo zrzavý, ještě nevím. Taky si chci nechat strašně moc narůst vlasy, tak aby byly, co nejdeeeeeeelší. nevím, co bych vám víc řekla.
možná..
někdy příštěěěě.
Large
wishlist spring 2013